Платформа для Форекса і Фондових ринків від брокера Alliance bank

Потужна платформа для Форекса та Фондових ринків

Успішний трейдинг на фінансових ринках починається із зручної та функціональної торгової платформи. І MetaTrader 5 - це кращий вибір для сучасного трейдера!

MetaTrader 5 - це інституційна мультіриночная платформа для торгівлі, технічного аналізу, використання автоматичних торгових систем (торгових роботів) і копіювання торгових угод інших трейдерів. З MetaTrader 5 ви можете торгувати на валютному ринку (Форекс, Forex), фондових біржах та ф'ючерсами (Futures) одночасно.

MetaTrader 5 надасть вам свободу пересування - ви більше не прив'язані до настільного комп'ютера і можете повноцінно торгувати за допомогою смартфонів і планшетних комп'ютерів. Веб-платформа - дарує ще більше свободи і дозволяє працювати з будь-якого веб-браузера на будь-якому пристрої. Вибирайте найбільш зручний спосіб - тепер у вас безліч альтернатив, щоб залишатися на ринку 24 години на добу!

Додаткові сервіси роблять широкі можливості платформи воістину безмежними. В MetaTrader 5 вбудовані Маркет торгових роботів, Біржа розробників торгових стратегій, сервіс копіювання угод інших трейдерів і оренда віртуальної платформи (форексний VPS). Використовуйте їх все, щоб отримати позамежні можливості в трейдингу!

Завантажте MetaTrader 5 і переконайтеся в цьому самі!

PC Android Apple OS WEB

Огляд торгової платформи MetaTrader 5

Додаток MetaTrader 5 для Android

Додаток MetaTrader 5 для iPhone і iPad